Důvody pro koupi powerballu

Posilujete a zároveň se bavíte

Powerball je doporučovaný pro posilování a trénování tělesných partií (výhradně předloktí, bicepsu, tricepsu, ramen, prstů a zápěstí). Velmi žádaný je u sportovců, kteří aktivně provozují jeden z následujících sportů: golf, lezectví, stolní tenis, squash, tenis a jiné. Vyhledávaný je také u muzikantů, kteří hrají na strunné, dechové či klávesové nástroje.

Vhodný pro rehabilitace

cviky pro rehabilitaciMáte-li problém s karpálním tunelem, tak je powerball velmi dobrý rehabilitační prostředek právě pro vás. Je dokázáno, že cvičení s tímto pomocníkem napomáhá k léčení tohoto syndromu (nemluvíme zde však o silovém cvičení, ale rehabilitačních pohybech). Fyzioterapeuti se také shodují, že je skvělým rehabilitačním pomocníkem po zlomeninách, kdy pomáhá posílení a stabilizaci kloubů (zápěstí a prstů).

Super cena

Sportobchod nabízí powerbally za nejlepší ceny na trhu. Přesvědčte se o tom a kupte si svůj powerball právě tam!

Zábava - překonávání rekordů

První, co vás na powerballu určitě zaujme, bude zábavnost a chytlavost této hračky. Je přenosný, technický (materiály + nápad = pro technoidy jako stvořené), počítá otáčky, bliká a díky pohybu máte pocit, že si hrajete s "živou hračkou". Pokud máte soutěživého ducha, tak se velmi rychle začnete s kamarády předhánět v otáčkách a budete se se svými rekordy chlubit i na internetu. Powerball nabízí také speciální mód silový index, který měří počet otáček za půl minuty. Což je další závod v překonávání sama sebe. Existuje také oficiální powerball liga a světový rekord v otáčkách za minutu drží řecký silák Akis Kritsinelis.

Jak sehnat powerball?

.
 
 
" "